Upozornenie!
Stránka sa pravdepodobne nezobrazila správne.
Váš internetový prehliadač má vypnutý JavaScript. Aby ste mohli naplno využívať všetky funkcie portálu Webnoviny.sk, prosím, zapnite si JavaScript v nastaveniach Vášho prehliadača.

Akej farby chcete mať Webnoviny.sk?

Letné výpredaje s rýchlou pôžičkou zvládnete ľavou zadnou


Autor: WBN/PR, 28. júla 2014 12:34

Poviete si... pôžička? To určite znamená veľa vybavovania, čakania a stratu ďalších peňazí. Máme pre vás prekvapujúcu správu. Pôžička dnes už neznamená stres. Znamená slobodu.
BRATISLAVA 28. júla (WBN/PR) - Aj vás láka leto so všetkým, čo k nemu patrí? Tak si užívajte! Leto - to nie sú len komáre, úpaly a kopa turistov. Je to aj oddych, energia zo slnka, opálené telá, voda a lacné oblečenie. Haldy a haldy nových a pekných kúskov, ktoré sú zľavnené aj o 70% vás nenechajú spať. Nakúpte si na rok dopredu s krátkodobou pôžičkou od FerratumBank. Toto rozhodnutie prestanete ľutovať hneď, ako zaregistrujete obdivné pohľady ľudí. A to Vďaka novým šatám, ktoré vám zvýšia sebavedomie do nových výšok.

Aspoň raz si doprajte
Pracujete, platíte účty, staráte sa o rodinu, no peniaze sa vždy rozkotúľajú, takže si ich nestihnete užiť. Bežný scenár dospelého človeka na Slovensku. Takto to však byť nemusí. Doprajte si niečo, čo ste si nikdy predtým nedopriali. Peniaze navyše. Tieto peniaze budete môcť využiť na čokoľvek. Zvládnete tak aj letné výpredaje bez toho, aby ste sa museli obmedzovať. Dobre padnúce oblečenie je niečo, čo vám zdvihne sebavedomie. Budete mať lepšiu náladu a to všetko bez stresu. Život bez stresu vám zlepší psychické aj fyzické zdravie.

Poviete si... pôžička? To určite znamená veľa vybavovania, čakania a stratu ďalších peňazí. Máme pre vás prekvapujúcu správu. Pôžička dnes už neznamená stres. Znamená slobodu. My – Ferratum poskytujeme malé a krátkodobé pôžičky, kvôli ktorým už viac nemusíte nič vybavovať.

V jednoduchosti sú peniaze
Okresali sme systém požičiavania a vzniklo FerratumBank. Jednoduchý systém zaručí, že ušetríte peniaze na poplatkoch a pritom nestratíte žiadny čas čakaním a vybavovaním. Elektronická žiadosť vám nezaberie ani 5 minút. Údaje doplníte cez internet formou online formulára, alebo ich napíšete do SMS, ktorú nám následne odošlete.

Výpredaje môžete prežiť s nami v úplnej pohode. Už sa tešíte, ako nové kúsky sa objavia vo vašej skrini? Pokiaľ si pošlete žiadosť hneď teraz, do obchodu môžete vyštartovať už zajtra. Lákavé? Určite áno! Tak do toho a nezabudnite si užiť leto čo najviac.


Kľúčové slová

 

Na akej platforme hráte hry najčastejšie?

Dlhé roky som zvyknutý najmä na PC
Som fanúšikom konzol, sú na hranie najlepšie
Nové hry pre tablety ma v poslednej dobe priťahujú najviac
Sem-tam si niečo zahrám na smartfóne
Hry zabíjajú čas, vôbec nehrám

 
Najnovšie správy z rubriky do e-mailu:

Zaujímajú Vás správy z kategórie Ekonomika? Chcete ich dostávať zadarmo e-mailom?

Vyberte si čas:
Dizajn súhrnu: