Upozornenie!
Stránka sa pravdepodobne nezobrazila správne.
Váš internetový prehliadač má vypnutý JavaScript. Aby ste mohli naplno využívať všetky funkcie portálu Webnoviny.sk, prosím, zapnite si JavaScript v nastaveniach Vášho prehliadača.

Akej farby chcete mať Webnoviny.sk?

Naša rýchla pôžička je transparentná


Autor: SIIT.SK/PR, 25. marca 2014 10:55

Predstavujeme vám rýchlu transparentú pôžičku.
Foto: rychlepozicky.sk
BRATISLAVA 25. marca (PR) - Určite ste sa už vo vašom živote stretli s rôznymi poskytovateľmi pôžičiek. Nie každý však jedná podľa pravidiel „kostolného poriadku“. Mnoho spoločností nemá úplne ideálny produkt a preto stavia na tú najhoršiu možnosť. Zatajovanie, prispôsobovanie a zavádzanie. Samozrejme všetko ide ruka v ruke s diskrétnosťou. Keď príde čas splatiť dlh, zrazu na vás pôžičkáreň lúdi samé nedoplatky a čiastky, ktoré boli v zmluve ukryté pod právnické šifry. A vy sa nemáte ako brániť. Dajte zbohom podobným podvodníkom. Predstavujeme vám rýchlu transparentú pôžičku. Mi sa nemusíme skrývať za nefér praktiky. Privítajte transparentnosť v požičiavani.

Čo je to transparentnosť?
Ide o charakteristiku prezentácie spoločnosti. Ide o to, že firma otvorí všetky svoje podmienky ľuďom. Nič neskrýva, všetko je jasné. Rýchlepôžičky.sk sú príkladom práve takejto firmy. Všetko, čo potrebujete vedieť nájdete na naších stránkach.

Aby bola transparentnosť podtrhnutá, vypustilo sa od osobných stretnutí na pobočkách. Pretože sa naozaj všetko môžete dozvedieť na webe, alebo telefonicky cez infolinku.

Prečo sme transparentní?
Pretože naša služba ľuďom vyhovuje taká aká je. Nepotrebujeme ju ukrývať za žiadne kódy a paragrafy. Zákazníci si všetko vedia zistiť sami, a to čomu nerozumejú im bude vysvetlené cez telefón.

Služba vyhovuje aj vďaka spôsobu vybavenia. Je to veľmi pohodlné a rýchle. Stačí vám totiž len internet, alebo mobil. Klient vie žiadosť vyplniť sám bez akejkoľvek pomoci. Údaje, ktoré sa píšu do žiadosti vie totiž každý sám z hlavy, alebo ich skrátka dopíše z občianskeho preukazu. Navyše pre získanie pôžičky nemusíte zháňať tony dokumentov, ani potvrdení. Je to skrátka ideálna služba pre ľudí, ktorí nemajú veľa času nazvyš a potrebujú sa zbaviť finančného problému ihneď.


Kľúčové slová

 

Na akej platforme hráte hry najčastejšie?

Dlhé roky som zvyknutý najmä na PC
Som fanúšikom konzol, sú na hranie najlepšie
Nové hry pre tablety ma v poslednej dobe priťahujú najviac
Sem-tam si niečo zahrám na smartfóne
Hry zabíjajú čas, vôbec nehrám

 
Najnovšie správy z rubriky do e-mailu:

Zaujímajú Vás správy z kategórie Ekonomika? Chcete ich dostávať zadarmo e-mailom?

Vyberte si čas:
Dizajn súhrnu: